O nás

Abychom mohli nabízet profesionální služby, je potřeba pracovat s lidmi, kteří svému oboru rozumí a které tato práce baví. Pro vytvoření úspěšného webu nebo internetového obchodu potřebujete spolupracovat s těmi, kteří se tomu věnují opravdu naplno. Potřebujete profesionálního grafika, šikovného kodéra, schopného programátora, copywritera, osobu, která se vyzná v marketingu a spoustu dalších. Z tohoto důvodu dlouhodobě spolupracujeme s lidmi, kteří svému oboru opravdu rozumí a u kterých víme, že odevzdaná práce je vždy na nejvyšší úrovni. Nepracujeme jako firma, nemáme společné kanceláře, každý z nás je z jiného kouta České republiky nebo Slovenska, ale pracujeme jako tým!

Proč spolupracujeme s freelancery?

Freelancer (nezávislý pracovník) je většinou osoba, která se věnuje pouze jednomu oboru (v našem případě např. grafik, programátor, analytik), ale rozumí mu mnohonásobně lépe než univerzální člověk, který zkouší umět všechno. Z tohoto důvodu spolupracujeme jednotlivě s několika lidmi, kteří se věnují pouze a jenom svému oboru a to na profesionální úrovni. Grafik je opravdu grafikem a programátor programátorem.

Jak je to s cenou?

Jsme levní?
Nejsme firma s lukrativní adresou v pěkné části Prahy. Nemáme vlastní kancelářské prostory. Nejezdíme ve firemní flotile. Neplatíme nikomu dovolenou. Nerozdáváme stravenky. Nemáme své zaměstnance. Nepotřebujeme to! Platíte pouze za to, co potřebujete a co opravdu využijete.

Nejsme levní?
Nejsme amatéři ve své oblasti. Nehoníme se za novými referencemi. Nepotřebujeme pracovat pod cenou. Nabízíme Vám profesionální služby za které si něco málo připlatíte. Ale ať už potřebujete webové stránky, které budou prezentovat Vaše služby nebo internetový obchod ve kterém budete prodávat své produkty, investice do našich služeb se Vám vždy vrátí v podobě nových zákazníků.

Kdo se o mě postará?

ipre.cz | PJ Po celou dobu spolupráce se o Vás postará Pavel Jílek, který se pohybuje v oblasti internetu už od střední školy, kdy ještě jako student obohatil český internet o nemalý počet zajímavých a úspěšných projektů. Díky svým začátkům a vlastnímu zájmu rozumí všem oblastem internetového působení. Ať už se jedná o analýzy, grafické práce, kódování šablon, lehkého programování, SEO optimalizaci, marketingu nebo řešení složitých projektů. Od svých 19 let začal aktivně s podnikáním na internetu, během kterého spustil další desítky zajímavých projektů, věnuje se affiliate marketingu, jeho silnou stránkou je pasivní příjem z jeho webů, kterých dnes provozuje okolo stovky. V jeho začátcích vytvářel internetové stránky pro firmy, díky čemuž získal možnost nabrat potřebné zkušenosti, které využil pro řízení vlastních projektů díky kterým získal finance pro jejich rozšíření. Dodnes se věnuje svým pasivním projektům a nabízí služby v oblasti tvorby internetových stránek, e-shopů, internetového marketingu a všeho, co je potřeba pro úspěch na internetu. Během svého působení na internetu získal nejenom bohaté zkušenosti, ale narazil také na zkušené a kreativní lidi, se kterými dodnes spolupracuje a díky kterým může nabízet opravdu profesionální služby.