Služby

Představujeme Vám přehled nejčastějších služeb, které svým klientům nabízíme. Pokud čemukoliv nerozumíte, kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás!

Tvorba webových stránek

Prezentujte se na internetu co nejlépe. Oslovte návštěvníky Vašich stránek novým a moderním vzhledem, který na ně zapůsobí. Vytvoříme pro Vás webové stránky přímo na míru Vašich požadavků nebo Vám upravíme Váš současný tak, aby odpovídal současným trendům. Moderní webové stránky, které zaujmou jsou prvním krokem pro vstup do internetového světa. Začněte s profesionály!

Tvorba internetových obchodů

Chystáte se prodávat na internetu nebo už prodáváte, ale máte pocit, že to není ono? Vytvoříme Vám internetových obchod přímo na míru Vašich požadavků. Ať už prodáváte 3 produkty nebo rovnou 3 tisíce, vymyslíme Vám řešení, které se Vám bude líbit. Navíc Vám pomůžeme s marketingem a poradíme Vám, čemu se vyhnout a naopak na co nezapomenout.

Správa webových stránek

Věnujte se svému podnikání naplno. My se Vám postaráme o plynulý a správný chod Vašich stránek. Budeme Vás informovat o aktuálních možnostech na internetu a v případě, že si nebudete s čímkoliv vědět rady, pomůžeme Vám. Už žádné starosti s Vaším webem.

SEO optimalizace

Potřebujete zvýšit prodej Vašich služeb nebo produktů? Chcete být více vidět? Pomůžeme Vám. Díky SEO optimalizaci oslovíte větší počet svých potenciálních zákazníků. Postaráme se o veškeré kroky, které povedou Váš web k úspěchu. Pro více informací nás kontaktujte.

Webové aplikace

Chcete vytvořit webovou aplikaci, která ušetří Vašim zaměstnancům čas a práci? Hodil by se Vám do detailu řešený systém pro objednávky, poptávky, analýzy nebo cokoliv jiného? Vytvoříme Vám webovou aplikaci přímo na míru Vašich požadavků. Vytvoříme pro Vás cokoliv!

Správa internetových kampaní

Chystáte se investovat peníze do internetových kampaní, ale nevíte jak na to? Špatnou volbou a nastavení kampaní můžete peníze doslova vyhodit z okna. Minimálně se s námi poraďte, abyste z vložených peněz získali co nejvyšší konverzi. Vaše investice a naše zkušenosti = správná volba.

Analýza současného webu

Máte pocit, že Vaše internetové stránky nebo internetový obchod není ve 100% formě? Vytvoříme Vám přehlednou analýzu Vašich současných stránek a doporučíme Vám podle zjištěných informací kroky, které byste měli zvážit s Vašim webmasterem. Dostaňte z Vašeho webu maximum! Pokud budete mít zájem, změny provedeme my!

Podpora a poradenství

Vy rozumíte svému podnikání a my zase tomu svému. Na internetu působíme několik let, tak kdo jiný by Vám mohl poradit, než my? Ať už se budete rozhodovat mezi internetovou kampaní, nabídkou různých firem nebo jen nevíte co očekávat od Vašich stránek, jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli. Nebojte se informovat o aktuálních možnostech.

Grafické práce (loga, vizitky,..)

Potřebujete pro svou firmu nebo Váš nový projekt originální logo, které si lidé zapamatují? Vytvoříme pro Vás přesně takové! Začínáte s novým internetovým projektem, ale chybí Vám zajímavé logo? Napište nám! Náš profesionální grafik Vám nabízí kvalitní práci na vysoké úrovni. Stačí se podívat do referencí! Vizitky, loga, letáky, aj. grafické práce? Žádný problém!

Programování

Potřebujete doprogramovat různé funkce pro Váš současný web? Máte v hlavě projekt, ale chybí Vám programovací schopnosti? Naši programátoři jsou Vám k službám. Díky zkušenostem, které nabrali během své praxe není defakto nic, co by nezvládli. Stačí nás seznámit s Vašimi požadavky a ostatní nechte na nás.

Spolupracujte s námi

Nabízíte zajímavé služby v oblasti internetu? Kontaktujte nás s Vaši přehlednou nabídkou a my se na ni podíváme. Spolupracujeme s lidmi v různých odvětvích a spolupráci se rozhodně nebráníme. Spíše naopak, uvítáme ji. Šikovných lidí není nikdy dost. Nebojte se nás oslovit. To stejné platí pokud hledáte svého internetového partnera. Díky našim zkušenostem máme co nabídnout! kontaktujte nás.