Správa Vašeho podnikání na internetu

Věnujte se naplno tomu, čemu rozumíte a starosti s Vašim webem nebo internetovým obchodem nechte na nás. Proč byste si měli lámat hlavu nad něčím, čemu rozumíme my. Nejen, že ušetříte čas, který můžete investovat do Vašeho podnikání, ale především peníze, které zbytečně vkládáte do nepotřebných kampaní, předražených webhostingů a za služby, které ani nevyužijete. Nechte si poradit od těch, kteří tomu rozumějí.

Výhody této služby:

Nejžádanější služby:

Správa webhostingových účtů a domén

Najdeme pro Vás nejvhodnější webhosting a správce Vašich domén tak, abyste platili opravdu jenom za služby, které potřebujete.

Vytvoření reklamních bannerů

Vytvoříme Vám poutavé reklamní bannery v různých rozměrech pro internetové kampaně. Stačí se na nás obrátit a ostatní uděláme za Vás.

Zaregistrování stránek do katalogů

Zaregistrujeme Váš web do bezplatných katalogů na CZ/SK i jiných zahraničních katalogů. Vymyslíme vhodné popisky, nadpisy i klíčové slova podle Vašich potřeb. Nemusíte si s ničím lámat hlavu.

Zpracování a tisk vizitek

Potřebujete vizitky, ale nemáte čas na jejich zpracování a hledání firmy, která Vám je vytiskne? Netrapte se! Uděláme Vám několik návrhů a necháme Vám je i výhodně vytisknout. Postaráme se Vaši firemní identitu.

Zpracování a tisk letáků

Využili jste marketingové akce a máte možnost zviditelnění Vaši firmy pomocí letáků v autobuse, tramvaji, metru nebo kdekoliv jinde? Zpracujeme pro Vás jejich návrh podle aktuálních trendů tak, aby opravdu zapůsobily na své okolí. Letáky Vám necháme i vytisknout a poslat přímo k Vám.

Aktualizace webových stránek

Nemáte webové stránky s administrací (ať už z jakéhokoliv důvodu) a potřebujete upravit jejich obsah? Neplácejte se ve zdrojovém kódu, ve kterém se nebudete orientovat. Zavolejte nám nebo napište e-mail a my to upravíme za Vás. Nám to zabere minuty, Vám i hodiny, které jste mohli strávit u něčeho, čemu rozumíte.

Poradenství v oblasti inzerce

Získáváte nabídky, kterým nerozumíte? Přeposílejte nám takové nabídky a my se k nim vyjádříme. Jak se rozhodnete necháme na Vás. Neplaťte za každou nabídku, která se tváří výhodně.

Z praxe:

- předražený webhosting a domény

Váš známí Vám doporučil webhosting, který sám používá a považuje ho za skvělý. Nicméně pro Vaše potřeby může být zcela zbytečný. Neplaťte za něco, co nevyužíváte. Roční úspora je v řádech tisíci korunách! U domén to je podobné!

- služby, které Vám nepřinesou zisk

Být zaregistrovaný v internetovém katalogu, který má desítky tisíc návštěv je určitě skvělá věc, ale kolik z nich je zaměřených na Vaše služby či produkty? Platíte tisíce korun ročně za to, že se zobrazujete v katalogu, ze kterého získáte 10 návštěv za rok a z toho 0 zákazníků? Jednoznačně špatně.

- nabídky, které za to nestojí

Měsíčně získáte desítek nabídek (e-mail, telefon,..) na super služby pro Vaše podnikání. Naslibují Vám zvýšení návštěvnosti, zkritizují Vám současný web, najdou Vám řešení, které bude stát za to a navíc Vám dají 50% slevu. Takových nabídek dostanete mraky. Některé z nich za to stojí, drtivá většina však nikoliv. My Vám s tím poradíme.

Kolik mě to bude stát?

Protože neprodáváme žádný produkt, ale nabízíme službu v oblasti, kdy je každý požadavek různý, nelze stanovit ani odhadovat cenu bez důkladnějšího výpočtu. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat! Po zpracování Vaši poptávky Vás samozřejmě seznámíme s našim řešení a naši cenovou nabídkou.