Tvorba webových stránek

V dnešní době by měl mít svou webovou stránku opravdu každý. Ať už jste živnostník, firma či velká společnost, bez internetové prezentace to už opravdu nejde. Vytvoříme Vám moderní internetové stránky, které se budou Vašim zákazníkům líbit. Díky naši dlouholeté zkušenosti v oboru Vám nabízíme vždy ty nejnovější trendy, díky kterým své návštěvníky zaujmete. Poradíme Vám co je pro Vás vhodné a naopak co je zbytečné. Nemusíte si lámat hlavu nad ničím. Navrhneme to nejlepší řešení přímo pro Vás. O Vaše stránky se navíc i postaráme. Vytvořením webových stránek to teprve začíná.

Jak postupujeme při realizaci Vašeho webu

Proč si vybrat zrovna nás?

individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme vždy zcela individuálně. Seznámíme se s jeho požadavky a na základě získaných informací nabízíme ideální řešení. Nabízíme pouze služby, které se vyplatí a u kterých se očekává úspěch.

komplexní služby

Vytvoříme Vám webové stránky, umístíme na internet, připravíme pro ně nejideálnější propagaci a celkově se o ně budeme starat i nadále. Nemusíte využívat pro každou službu někoho jiného. Na nás se můžete spolehnout.

zkušenosti v oboru

Na internetu působíme již několik let, vzděláváme se, pracujeme na různých projektech, dostáváme se do situací, které úspěšně řešíme. Nemusíte mít obavy, že nevíme co děláme. Naši klienti vědí, že se o nás mohou opřít.

profesionální služby za příjemné ceny

Pravdou je, že nesídlíme na lukrativní adrese v kanceláři s výhledem na celé město. Nepotřebujeme platit obchodní zástupce, sekretářky ani slečnu na recepci. U nás platíte pouze za služby těm, které opravdu potřebujete.

nepřetržitý servis pro naše zákazníky

Potřebujete akutně něco upravit nebo se jen poradit? Přišla Vám zajímavá nabídka, ale nevíte jestli je pro Vás výhodná? Máte jakýkoliv problém se kterým si nevíte rady? Kontaktujte nás a my Vám poradíme. Od toho tu jsme!

Vybrané reference

www.kamaslim.cz

www.autopujcovnapraha.com

Ostatní reference

Kolik stojí nový web?

Každý zákazník má jiné potřeby a proto je i každá webová stránka odlišná. Protože pracujeme individuálně, podle potřeb klienta, není možné bez detailního výpočtu určit cenu za Váš nový web. S cenovou nabídkou Vás samozřejmě po důkladné kalkulaci seznámíme ještě před samotnou realizací. Nebojte se nás kontaktovat s Vaši poptávkou. Vypracujeme Vám nabídku se kterou budete určitě spokojeni.