Zvýšení Vašich příjmů na internetu

Webových stránek a internetových obchodů jsou na internetu stovek tisíc. I Vaše konkurence je už má, tak s ní bojujte! V dnešní době nestačí mít pasivní webové stránky nebo internetový obchod a doufat, že na Váš web někdo narazí. Najdeme nejvýhodnější plán, díky kterému budete vidět. Buďte před Vaši konkurencí a uvidíte, že se Vám Vaše příjmy na internetu zvýší. Nepřicházejte zbytečně o své zákazníky jen kvůli tomu, že Vás nemohou najít.

Jednotlivé služby ke zvýšení Vašich příjmů:

Stručný popis služeb

Analýza

Bez analýz to nejde ani v oblasti marketingu. Seznámíme se s Vašimi potenciálními zákazníky abychom pochopili, co přesně požadují a samozřejmě i naopak, co je odrazuje. Podíváme se na Vaši konkurenci a navrhneme řešení, díky kterému budete lepšími a Vašim návštěvníkům budete blíže. Samozřejmostí je i samotná analýza Vašeho současného, případně nového webu, kdy Vám doporučíme co je vhodné upravit případně změnit.

SEO optimalizace

Zlepšíme Vám pozice na klíčová slova ve fulltextu (seznam.cz a google.com). Lepší pozice ve vyhledávačích pro Vás znamená zvýšení zájmu o Vaše služby/produkty a tím i vyšší příjmy. Když nebudete vidět, nemůžete být na internetu úspěšní. Kamenný obchod ve slepé uličce také nic neprodá.

Inzerce na zaměřených webech

Investovat do reklamy na nekvalitních a nezaměřených webech je obdobné jako prodávat ovoce a zeleninu v pneuservisu. Získáme pro Vás nejvhodnější prostory pro inzerci Vašich služeb nebo produktů tak, aby byla co nejcílenější. Díky našim zkušenostem víme, kam máme sáhnout, koho oslovit a kolik za inzerci zaplatit. Nechte marketing Vašeho webu na nás. Ušetříte svůj čas a především peníze.

Správa PPC kampaní

Spravujete si PPC kampaně sami? Myslíte si, že výběr klíčových slov/frází a celkové nastavení Vašich kampaní je správné? Je vůbec Vaše kampaň cílená pro ty správné návštěvníky nebo tím jen přicházíte o peníze? Postaráme se Vám o správu PPC kampaní tak, aby veškeré kampaně byly správně zaměřené a konverzní poměr byl co nejvyšší. Věnujte se svému podnikání, my se postaráme o Vaši propagaci.

Vytváření podpůrných stránek

Nabízíte několik služeb nebo prodáváte více produktů a chcete zvýšit jejich prodej? Nechte si vytvořit podpůrný web pro samotnou službu či produkt a získejte tak další možnost prodeje.

Nezapomeňte...

Investování do webových stránek stojí tisíce korun měsíčně, ale cílem není vyhodit peníze z okna, ale zvýšit Vaše příjmy. Správná investice se Vám nejenom vrátí, ale také Vám zvýší prodej! Nebojte se investic a zvyšte své obraty co nejdříve. Nebojte se toho, čeho se bojí Vaše konkurence. Pomůžeme Vám k úspěchu!

Naše reference

Z logických důvodů nezveřejňujeme seznam našich klientů, kteří využívají tyto služby. Naše úspěchy Vám rádi představíme osobně nebo je sdělíme telefonicky. Kontaktujte nás.